Trądzik wśród gwiazd – niemożliwe,a jednak?

Marzysz o idealnej cerze bez pryszczy i przebarwień? Przeglądasz kolorową prasę i zastawiasz się jak one to robią? Dlaczego celebryci nie mają problemu z trądzikiem? A może ich perfekcyjne twarze to efekt ciężkiej pracy makijażystów i grafików?

Większość gwiazd ma podobne problemy jak wielu z nas, jednak grube warstwy makijażu skutecznie tuszują niedoskonałości skóry.  Nie wierzysz?

W ostatnim czasie na YouTube robi prawdziwą furorę filmik nagrany przez Cassandra Bankson, ta młoda dziewczyna wspomina okres dzieciństwa jako prawdziwy koszmar. Było tak źle, że musiała nawet zmienić szkołę. Nagrany filmik ma pomóc innym dziewczynom, pokazać jak prawidłowo zatuszować niedoskonałości skóry stosując makijaż.

Na początku filmu cera dziewczyny wygląda idealnie, aż trudno uwierzyć, że ma problem z trądzikiem. Jenak po demakijażu twarz  Cassandry wygląda koszmarnie. Cera pokryta jest ropiejącymi wypryskami, które nie obejmują tylko twarzy, pryszcze rozprzestrzeniają się na szyję, dekolt aż po ramiona i plecy.

Zobacz filmik:

To naprawdę niesamowita historia, dzięki pryczom Cassandra Bankson stała się gwiazdą, zainteresowało się nią agencje modelek. Obecnie twarz dziewczyny wygląda coraz lepiej, a to za sprawą wizyt o dermatologa.

Leave a Reply